Katarzyna Niżegorodcew

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką Gestalt. Swoje umiejętności doskonalę w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie odbywam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii humanistyczno- doświadczeniowej. Jestem absolwentką Grafiki na krakowskiej ASP, w wolnych chwilach zajmuję się grafiką warsztatową, rysunkiem i malarstwem I fotografią. Od 23 lat jestem matką i to jest ważne doświadczenie w moim życiu. Mam czwórkę dzieci w tym dwoje już dorosłych. Obecnie współprowadzę warsztaty wspierające dla rodziców w Tychach. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w treningach i warsztatach rozwojowych.

W czym mogę pomóc?

To co mogę Ci tu zaoferować to przestrzeń, żeby być wysłuchaną/wysłuchanym, usłyszaną/usłyszanym, zobaczoną/zobaczonym w przeżywaniu trudności i cierpienia.

 

Możesz też w spotkaniach ze mną przyjrzeć się sobie z innej perspektywy, zobaczyć jak funkcjonujesz w swoim życiu, w relacjach ze swoimi bliskimi, ze sobą i ze światem.

 

W autentycznym spotkaniu, z zachowaniem poufności będę towarzyszyć Ci na drodze poszerzania świadomości i odkrywania swojego potencjału aby Twoje życie stało się pełniejsze i szczęśliwsze.

Oferta konsultacji

  • Psychoterapia indywidualna
  • Wsparcie dla kobiet w ciąży
  • Wsparcie dla rodziców