Zuzanna Lewandowska

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Jestem magistrą kognitywistyki, którą ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie uczestniczę w pięcioletnim całościowym kursie psychoterapii w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Dodatkowo, poszerzam swoją,wiedzę w ramach studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie.

Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywałam udzielając pomocy psychologicznej w takich miejscach jak Fundacja Zaginieni, Fundacja Sustinae oraz podczas stażu na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Męskim w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie. Ponad 2,5 roku pracowałam z Pacjentami w paradygmacie redukcji szkód w projekcie Drop-In MONAR,realizując pomoc psychologiczną, interwencje kryzysowe i działania profilaktyczne w grupie osób z,zaburzeniami wynikającymi z używania substancji psychoaktywnych oraz osób z podwójną diagnozą. Od ponad 5 lat pracuję również w Projekcie Czyste Bity działającym przy Stowarzyszeniu MONAR, prowadząc interwencje kryzysowe, tripsitting oraz psychoedukację z zakresu redukcji szkód związanych z rekreacyjnym używaniem substancji psychoaktywnych.

Pracuję łącząc techniki z różnych nurtów terapeutycznych, a każdego Klienta traktuję indywidualnie. Regularnie korzystam z superwizji zawodowych oraz koleżeńskich. Stale rozwijam swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach.

W czym mogę pomóc?

Moim głównym obszarem zainteresowań zawodowych jest praca z dorosłymi osobami w spektrum ADHD oparta na akceptacji neuroatypowości, rozwijaniu współczucia i zaufania wobec siebie oraz usprawnieniu codziennego funkcjonowania.

W pracy z Klientem szczególnie ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia. Moją intencją jest wspieranie Klientów w realizacji ważnych dla nich celów i pomoc w kreowaniu życia w zgodzie z ich wartościami.

Zapraszam do mojego gabinetu dorosłe osoby neuroróżnorodne, które potrzebują rozmowy oraz wsparcia w konkretnych obszarach jak i osoby zainteresowane dłuższą współpracą i lepszym zrozumieniem swojej przeszłości.

Certyfikaty

  • ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania),
  • Terapia Schematów,
  • RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania),
  • Szkolenie “Jak pracować z dorosłym pacjentem z ADHD?”,
  • Szkolenie “Jak być skutecznym terapeutą dla dorosłych pacjentów z ADHD?”.