Alina Hlawacz

Skutecznie osiągamy zamierzone rezultaty

Kim jesteśmy?

Klinikę Zdrowia Psychicznego i Seksualnego Progres tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii, seksuologii i psychiatrii. Wspólnie oferujemy naszym pacjentom: diagnozę, psychoterapię oraz pozostałe formy leczenia, skutecznie pomagając im rozwiązać problemy natury emocjonalnej.

Oferujemy specjalistyczną pomoc dla: osób dorosłych, par, rodzin, a także młodzieży i dzieci, zmagających się z problemami emocjonalnymi, seksuologicznymi oraz problemami w relacjach międzyludzkich. Naszym zadaniem jest zdiagnozowanie problemów, z jakimi mierzy się pacjent/klient i na tej podstawie dobranie najlepszej dostępnej formy psychoterapii, bądź leczenia, gwarantującej skuteczność w najkrótszym możliwym czasie. W naszej praktyce stosujemy nowoczesne metody pracy, połączone z opieką zespołu pracującego w grupach Balinta oraz podlegających stałej superwizji. Od lat wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomagać pacjentom/klientom w pokonaniu swoich dolegliwości i słabości oraz zapewnienia im powrotu do zdrowia psychicznego, równowagi emocjonalnej oraz harmonii w życiu osobistym i zawodowym.

Potrzebujesz pomocy specjalistów?

Zespół naszych specjalistów tworzą interdyscyplinarni, wykwalifikowani specjaliści: psychoterapeuci, seksuolodzy, psycholodzy, trenerzy oraz psychiatra