Barbara Mucha-Skiba

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii ogólnej na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyłam całościowy 4-letni kursu psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Aktualnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego Scanmed S.A., gdzie zajmuję się głównie diagnozą psychologiczną oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Scanmed S.A., zajmującym się leczeniem zaburzeń osobowości i nastroju, jako psychoterapeutka grupowa. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.: na Oddziale Rehabilitacji dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi Szpitala im. J. Babińskiego, Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego, w Zakładzie Terapii Rodzin na Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie, w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krakowie, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, w Dziennym Ośrodku Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży SIEMACHA Spot w Krakowie, a także na szkoleniach i konferencjach naukowych oraz w trakcie superwizji pracy własnej.

W czym mogę pomóc?

W gabinecie prywatnym zajmuje się leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych, zaburzeń związanych z przewlekłym doświadczeniem stresu, leczeniem osób z zaburzeni osobowości oraz innych zaburzeń psychicznych. Udzielam także wparcia w sytuacjach kryzysowych. Pracuję z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi oraz młodzieżą.

Oferta konsultacji

  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia młodzieży
  • Interwencja kryzysowa

Certyfikaty

  • Dyplom psychologa,
  • Całościowy 4- letni kurs psychoterapii, Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie (atest SekcjI Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego)