Pola Dębowska

Psycholog, Seksuolożka​

Jestem psycholożką oraz seksuolożką. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia Stosowana Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją wiedzę zdobyłam także podczas studiów podyplomowych Seksuologia Praktyczna na Uniwerytecie SWPS w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży i wolontariatów. Szkoliłam się m.in. podczas stażu na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz na Oddziale Dziennym Rehabilitacyjnym Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Miałam także okazję zorganizować oraz przeprowadzić warsztaty na temat dojrzewania płciowego i emocjonalnego dla dzieci w Kenii w ramach współpracy z organizacją Leczymy z Misją. Obecnie pracuję jako seksuolożka w krakowskich poradniach.

Cały czas aktualizuję i zdobywam nową wiedzę oraz umiejętności na licznych szkoleniach i warsztatach. Pracuję pod stałą superwizją.

W czym mogę pomóc?

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi. Udzielam zarówno konsultacji psychologicznych, jak i seksuologicznych. Zapraszam wszystkie osoby, które doświadczają dyskomfortu lub cierpienia w sferze swojej seksualności, mają problemy relacyjne lub chciałyby poprawić swoje życie intymne. Pomagam także osobom z grupy LGBT+ doświadczającym stresu mniejszościowego. Jeśli zmagasz się z bólem podczas stosunku, obniżonym pożądaniem, problemami z erekcją czy wytryskiem oraz niemożnością osiągnięcia orgazmu lub martwi Cię zbyt częsta ochota na seks, to konsultacja seksuologiczna dostarczy Ci wiedzy i narzędzi jak poradzić sobie ze swoją trudnością.

Oferta konsultacji

  • konsultacja psychologiczna
  • konsultacja seksuologiczna

Certyfikaty

  • Dyplom ukończenia psychologicznych studiów magisterskich
  • Dyplom ukończenia seksuologicznych studiów podyplomowych